HAKKIMIZDA

 

ERKA Güvenlik ve Elektronik Hizmetleri


Son yıllarda özellikle hırsızlık,şiddet ve kötüye kullanma olaylarının çoğalmasıyla birlikte güvenlik sistemlerine olan ihtiyaç artarak devam etmektedir. Hatta çeşitli güvenlik ihtiyaçlarının biraraya gelmesiyle entegre çözümler de gündeme gelir olmuştur.

Ev ve işyerlerinize kaliteli ve son teknolojiye uygun güvenlik sistemlerini getiren firmamız, uzman ekibiyle birlikte satış sonrasında da müşterilerimize profesyonel çözümler sunmayı görev edinmiştir.

Firmamız 2013 yılında güvenlik, kamera sistemleri ve entegre bilgisayar sistemleri ile Elektronik satış ve destek olarak iki sektörü bünyesinde barındıracak şekilde kurulmuş olup, sunduğu ileri uygulama teknikleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri tanımını olabildiğince geniş tutan firmamız, müşterilerine kaliteli, ekonomik ve en uygun çözümü sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Müşterilerine oldukça geniş ve kaliteli ürün skalası sunan firmamız aynı zamanda uzman kadrosu sayesinde güvenlik sistemi uygulamalarında son teknoloji ve teknikleri kullanmaktadır.


Misyonumuz

Firmamız, güvenlik çözümleri konusunda kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. En yeni teknolojiyi, kendi işleyişine uyarlayarak, kamera sistemleri ve çözümleri konusunda profesyonel şekilde müşterilerine hizmet vermeyi misyon edinmiştir.

 

Vizyonumuz

Firmamız temel amaç ve misyonuna sadık kalarak, ileri teknolojinin en son halini çözümlerinde kullanarak daha fazla müşteriye ulaşmayı ve daha başarılı işlere imza atmayı kendisine hedef edinmiştir.

 

 

Adres : BAHÇELİEVLER MAH. YUNUS EMRE 2 SK. DUYU APT. NO:82/A  BOLU

E-posta : bilgi@erkaguvenlik.com

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal